Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaZakończenie obozu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
Gmina Międzychód - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Zakończenie obozu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

12 miesięcy temu

Zakończył się obóz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych organizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Mokrzcu połączony z aktywnym wypoczynkiem dla 30 dzieci z gminy Międzychód. Podczas turnusu adepci poza zajęciami z zakresu pożarnictwa odwiedzili m.in. SILVERADO CITY, Planetarium w Toruniu oraz Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie i Żninie.

Uroczyste podsumowanie obozu odbyło się w Biskupinie 10 sierpnia 2023 r. z udziałem Burmistrza Międzychodu Krzysztofa Wolnego i Sekretarza Gminy Tomasza Ruckiego oraz Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadiera Dariusza Matczaka i Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie starszego brygadiera Mariusza Trajnowskiego. Uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa i upominki, a wychowawcy podziękowania i upominki od Burmistrza Międzychodu. Również Komendant Wojewódzki PSP w Poznaniu wręczył pamiątkowy medal kierownikowi obozu oraz wychowawcom i opiekunom, a młodzi strażacy otrzymali dyplomy uznania za udział w obozie. 


Organizatorzy wraz z uczestnikami dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania projektu w tym także, Wielkopolskiej Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu oraz Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z obozu.


Więcej zdjęć: https://miedzychod.pl/aktualnosci/pokaz/3665_zakonczenie_obozu_mlodziezowych_druzyn_pozarniczych

Galeria

  • IMG20230810121321.jpg