Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaFerie zimowe w Gminie Międzychód!
Gmina Międzychód - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Ferie zimowe w Gminie Międzychód!

6 miesięcy temu

Przedstawiamy ofertę zajęć na ferie zimowe razem z CAK Międzychód, Biblioteka Publiczna w Międzychodzie oraz Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach!


I tydzień: Bal nie z tej ziemi z Bonsai - Agencja Artystyczna, Tańcowała igła z nitką- warsztaty z Magdalena Ludwiczak, Turniej FIFA z nagrodami, Bądź moją Walentynką- tworzenie kartek metodą quillingu, walentynkowe kino, projektowanie drzewa genealogicznego swojej rodziny, warsztaty malarskie ze Zbigniew Jakubowski Grap


II tydzień: Cukier niejedno ma imię - słodkie warsztaty z Dolce_mufas, Koncert kołysanek z Teatr Atofri, wycieczkę do Laboratorium Wyobraźni ‐ Centrum Nauki Wyobraźnia i HistoryLand, naukę pięknego pisania, LEGO junior wystawa dziecięcych budowli, warsztaty z klockami LEGO RoboCraft, warsztaty decoupage Baśniowe pejzaże, Kuchcikowe przesmaki - gotowanie z Maciejem, Wycieczka do Teatru im. J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim na spektakl "Pchła Szachrajka", rodzinny event z Klockami Konstrukcyjnymi Linden - prawdziwy konstruktorski szał dla całej rodziny.


Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na plakacie oraz w CAK Międzychód (od poniedziałku do piatku, nr tel. 95 748 2602)


Galeria

  • 418466643_777486577756771_6311574083184319754_n.jpg